Na początku pokaże Ci podsumowanie z jednego programu, z którym już dawno nie współpracuje, ale ich panel najlepiej obrazuje, że zarabiam zarówno ja, jak i mój zespół. Zarobiłem łącznie 32 114zł + 16 112 zł prowizji z pracy mojego zespołu. Otrzymuje 5% z zarobków mojego zespołu. Prosta matematyka –  Jeśli ja otrzymuje 5% prowizji, a mam jej wypłacone 16 112zł to mój team musiał zarobić ponad 300 000 zł. Już wiesz dlatego zależy mi żeby moja ekipa zarabiała jak najwięcej? 

Kolejny program:

Zobacz ile zarabiają moi partnerzy.
Płaca oczywiście zależy od zaangażowania. Trzeba pamiętać, że praca w internecie to dalej praca, tutaj pieniądze nie spadają z nieba, ale czy taki biznes w domowym zaciszu to nie zajęcie wręcz prawie idealne? Wiadomo, wszędzie są jakieś minusy i każdy powinien w życiu robić to co lubi, ale mi akurat taka forma powiększania swojego budżetu bardzo przypadła do gustu. Dużym plusem jest to, że nie musisz inwestować ani złotówki.  Żeby otworzyć np. własny sklep musisz mieć odłożoną sporą kwotę na inwestycje i masz duże ryzyko, że inwestycja nawet się nie zwróci. W programach partnerskich nie musisz wkładać dosłownie ani złotówki, żeby zarabiać dużo więcej, niż otwierając wyżej wymieniony sklepik, a skoro nie inwestujesz to nie masz żadnego ryzyka straty. Nie muszę również tracić czasu na dojazdy, wstawanie rano czy na zostawanie po godzinach. W internecie wszystko zależy od Ciebie i od Twojego podejścia. Kiedy chcesz pracujesz, kiedy nie chcesz zajmujesz się czymś innym, choć dla wielu osób to również wyzwanie, ponieważ trzeba sobie planować czas samemu, a nie liczyć na szefa, który da nam zadanie do wykonania. Osobiście na początku traktowałem to jak dodatek do pensji, dziś jest to moja jedyna praca i nie zamieniłbym ją na żadną inną. Teraz moja praca jest tam gdzie ja i mój telefon lub laptop, totalna wolność.

Ps dalej wstaję rano, ale nie z przymusu 😛 . Oprócz zarabiania online mam również kilka pasji i to nim poświęcam dużo swojego czasu.

 

Tak to wyglądało gdy zaczynałem zarabiać w programach partnerskich.

Tutaj kolejne:

 

 

[Wszystkie zamieszczone  zdjęcia  są chronione prawami autorskimi. Majątkowe prawa autorskie do zdjęć umieszczonych na mojej stronie przysługują wyłącznie mi i nie zezwalam na jakiekolwiek modyfikowanie oraz ich kopiowanie]

Poniżej załączam jeszcze
przykładowe wyniki członków mojego zespołu.